Reklama 
 
Diskusné fórum 
 
Hlavná stránka 
 
 
    Menu
Bulharsko
Chorvátsko
Cyprus
Čierna Hora
Egypt
Francúzsko
Grécko
Jordánsko
Kanárske ostrovy
Kapverdské ostrovy
Katar
Keňa
Korzika
Madeira
Maledivy
Malta
Maurícius
Mexiko
Nový Zéland
Portugalsko
Spojené arabské emiráty
Srí Lanka
Španielsko
Taliansko
Tunis
Turecko

DISKUSNÉ FÓRUM

Hlavná stránka

Kontakt


NENAŠLI ste čo ste hľadali?
Použite VYHĽADÁVANIE :)
 

MadeiraNajobľúbenejšie destinácie

Calhety
V okolí Calhety sa rozkladajú vinice a banánové plantáže. Táto dedinka bola kedysi významným strediskom produkcie cukrovej trstiny. Možete tu navštíviť ešte pozostatky starej páliarne. Calheta je príjemné miesto pre strávenie kľudnej dovolenky.

Caniço
Dedinka Caniço sa nachádza 12 km východne od hlavného mesta Funchal a 10 km od letiska Santa Catarina. Jedná sa o druhé najväčšie turistické centrum na ostrove. Medzi Canico a Funchalom funguje mestská hromadná doprava či taxi..Takmer každý hotel má pre svojich klientov dopravu minibusom zadarmo. Canico je známa lokalita, kde si veľa cudzincov zriadilo svoje letné sídla a jedná sa o vyhlásenú rezidenčnú štvrť, kde sa nachádza množstvo víl a hotelíkov..

Funchal
Funchal možeme charakterizovať ako malebné prístavné mesto s prekrásnou plážovou promenádou, ktorá je chránená sopečnými úbočiami. V úzkych dláždených uličkách sa týčia domy s balkónmi, zatiaľ čo na strmých kopcoch nad mestom sú rozosiate biele vily. Napriek tomu, že sa tu nestavajú žiadne výškové budovy, je Funchal turistickým centrom ostrova. Za pozornosť určite stojí centrum mesta, kde je možnmé vidieť prekrásne stavby, kostoly, múzeá a množstvo reštaurácií a príjemných barov.

Machico

Paul do Mar

Santana

Zdroj: invia.skDOVOLENKA NA SLOVENSKU.
Chaty, chalupy, hotely a penzióny v najkrajších kútoch Slovenska www.dovolenky.sk

© CESTOVKY.sk