Reklama 
 
Diskusné fórum 
 
Hlavná stránka 
 
 
    Menu
Bulharsko
Chorvátsko
Cyprus
Čierna Hora
Egypt
Francúzsko
Grécko
Jordánsko
Kanárske ostrovy
Kapverdské ostrovy
Katar
Keňa
Korzika
Madeira
Maledivy
Malta
Maurícius
Mexiko
Nový Zéland
Portugalsko
Spojené arabské emiráty
Srí Lanka
Španielsko
Taliansko
Tunis
Turecko

DISKUSNÉ FÓRUM

Hlavná stránka

Kontakt


NENAŠLI ste čo ste hľadali?
Použite VYHĽADÁVANIE :)
 

MaledivyNajobľúbenejšie destinácie


Atol Ari
Na svete existuje veľké množstvo miest, v ktorých sa človek cítí ako v raji a tento ostrov k ním zaručene patrí. Už len pre svoju neuveriteľnú prírodnú rozmanitosť, sa oplatí tento kúsok zeme ležiaci v Indickom oceáne juhozápadne od indie a 740 km od Sri Lanky, navštíviť. Teplota je tu však veľmi vysoká a v letných obdobiach tu priemerne presahuje 30°C..

Južný Atol Male
Obľúbený rezort sa nachádza 38 km od letiska v malej v južnej časti Atolu Ari. Celý rezort je obklopený lagúnou s dvoma priľahlými ostrovčekmi, ktoré sú pri odlive dostupné pešo.

Kaafu Atol
Leží v južnej časti maledivských atolov, len 1 hod. plavby od Male v plamovom háji na širokej piesočnatej pláži /40-60m/, jedná sa o jeden z najlepších obývaných útesov, oblievaný kryštáľovo azúrovou lagúnou.

Lhaviyani Atol
Atol Lhaviyani leží cca 130 km severne od letiska Male. Patrí svojou dĺžkou 1585 m a šírkou 380 m k jednému z nejväčších atolov. Okolo ostrova sú krásne dluhé pláže s priezračně modrou lagúnou. Transfer z letiska Male je 40 minut hydroplánem alebo 4 hodiny cesty loďou.

Severný Atol Male
Exotické tropické pláže sú obklopené priezračnou vodou s farebnými rybkami a lemované palmami. Vzdialenosť od letiska je 15 minút jazdy loďou.

Zdroj: invia.skDOVOLENKA NA SLOVENSKU.
Chaty, chalupy, hotely a penzióny v najkrajších kútoch Slovenska www.dovolenky.sk

© CESTOVKY.sk