Reklama 
 
Diskusné fórum 
 
Hlavná stránka 
 
 
    Menu
Bulharsko
Chorvátsko
Cyprus
Čierna Hora
Egypt
Francúzsko
Grécko
Jordánsko
Kanárske ostrovy
Kapverdské ostrovy
Katar
Keňa
Korzika
Madeira
Maledivy
Malta
Maurícius
Mexiko
Nový Zéland
Portugalsko
Spojené arabské emiráty
Srí Lanka
Španielsko
Taliansko
Tunis
Turecko

DISKUSNÉ FÓRUM

Hlavná stránka

Kontakt


NENAŠLI ste čo ste hľadali?
Použite VYHĽADÁVANIE :)
 

MaledivyOstatné informácie


Elektrina
v sieti je napätie 240 voltov, zabezpečené je pomocou naftových generátorov, ktoré sú zapájané večer v dobe od 18 do 23 hod.

Ostatné
Nudiszmus je zakázaný. Pri pobyte na ostrovoch s miestnymi obyvateľmi je nutné mať aspoň tričko a krátke nohavice, trochu opaľovacieho krému a pokrývku hlavy. Športové aktivity: všetky rezorty majú širokú ponuku vodných športov vrátane vodného lyžovania, windurfingu a plachtenia. Bežné sú dobre vybavené potápačské centrá. Doporučuejem do kufra pribaliť „šnorchel“. Resorty vyššej kategórie majú v ponuke tenisové kurty, fitness centrum.
Strava: prevládajú morské produkty alebo importované potraviny z Indie, Srí Lanky a iných krajín. Jedlá sú silne korenené, dostať ovocie – kokos, mango, banány, papáju a i., hovädzie mäso a hydinu. Nedostať bravčové mäso. Lepšie hotely pripravujú stravu podľa priania zákazníka /európsky spôsob/. Niekedy býva nedostatok pitnej vody, ktorej kvalita nie je vždy vyhovujúca a býva mierne slaná, pretože sa získava z mora. Alkohol dostať len v drahších hoteloch, avšak v hlavnom meste je vyhlásená prohibícia.

Zdroj: invia.skDOVOLENKA NA SLOVENSKU.
Chaty, chalupy, hotely a penzióny v najkrajších kútoch Slovenska www.dovolenky.sk

© CESTOVKY.sk